22 Mart 2013 Oğlak Burcu Yorumu | Venüsün Dünyası | Kadın Moda Cinsellik Sağlık

22 Mart 2013 Oğlak Burcu Yorumu

0

oğlak burcu 22 Mart 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün sizden üstün biriyle tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu kişi patronunuz, anneniz ya da ev sahibiniz olabilir. Ancak böyle bir tartışmaya girmemenizi öneririz. Konudan uzak durmaya ya da duramıyorsanız fevri davranmamaya çalışın. Sakin olması gereken taraf sizsiniz. İş hayatınızda ise beklentileriniz yükseliyor. Hata yapmamaya dikkat edin ve en ufak ayrıntıları bile atlamayın. Bu sayede olumlu sonuçlara ulaşabilir ve planlarınızı başarılı bir şekilde hayata geçirebilirsiniz. Eğer çocuk sahibiyseniz, çocuğunuzun sizden sakladığı bir şeyler olabilir. Bunu bir başkasından duymak yerine ondan duymalısınız. Aksi takdirde üzülebilirsiniz.

Daha önce yayınladığımız yazılarımızdan olan 19 Şubat 2013 Oğlak Burcu Yorumu isimli yazımızda 19 Şubat 2013 oğlak burcu yorumu, oğlak burcu erkeği ve oğlak burcu günlük fal gibi konular hakkında bilgiler verdiğimizi biliyor muydunuz?

Paylas

Yazar Hakkında

Venüsün Dünyası, kadının toplumdaki yerini güçlendirmek ve kadınların hobilerine adanmış bir dünyadır..Venüsün Dünyası'nda ev yemekleri, moda, güzellik, ipuçları ve kadına dair merak edilen ne varsa bulunabilir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi:
sağlıklı beslenme
Ne yediğinizi biliyor musunuz? Sağlıklı beslenme piramidi

Ekmek Grubu Bu grupta yer alan besinlerin önemli bir kısmı...

Yağ lekesi
Yağ lekesinden kurtulmanın yolları

Yağ lekesinden nasıl kurtulunur ? Yağ lekesi çıkarmanın yolları nelerdir...

Kapat